המלצות על יחידת הכלבנים

סרגל

המלצות על יחידת הכלבנים לא רואים הרבה בתקשורת ועיתונות אבל זה בהחלט קורה. הכלבים הללו – והכלבנים שצועדים לצידם – הם מהאנשים בעלי המוטיבציה הגבוהה בישראל, ומוקפצים עשרים וארבעה שעות ביממה להצלת נעדרים בכל מקום ומזג אוויר.

כארגון ששורשיו באבטחת יישובים, אנחנו יודעים היטב שגם מתנדב בודד יכול להיות הבדל בין חיים למוות, ואנחנו שואפים לספק כמה שיותר מאותם מתנדבים כדי להבטיח לעם ישראל שלא משנה מה האירוע, הם יכולים לסמוך על יחידת הכלבנים לישראל להיות ראשונים בזירה.

מסירות מסוג זה למען הזולת עוררה את הערצה רבה של שירותי החירום של ישראל. בעלי דירוג הגבוה ביותר במדינה מבינים את החשיבות של יכ”ל ולא מהססים להביע את מלוא הערצתם ליכ”ל כשמודים לנו מכל הלב על הפעילות שלנו במגוון תחומים חיוניים לקהילה. אתם כמובן לא צריכים להאמין רק בנו בנושא הזה – המשך לקרוא כדי לראות מה יש לבכירי ישראל לומר על יכ”ל..

תעודות הוקרה

סרטוני הוקרה

סרגל

אולי ההמלצות הטובות ביותר שלנו, כמובן, מגיעות מאלה שהצלנו במהלך השנים. עבור האנשים האלה, אנחנו אוהבים לומר שהתודה מיותרת – עצם הידיעה שהם עדיין חיים וטובים מספיק כדי לכתוב לנו היא סוג מיוחד של עדות שלא ניתן להשיג משום תעודה או טקס הוקרה. .

מלבד עבודת החילוץ שלנו, אנו גם עומדים כתף אל כתף עם יחידות מתנדבים אחרות, עמותות וקהילות ברחבי ישראל כדי למקסם כל דרך אפשרית שבה אנחנו וכלבינו יכולים לתרום יותר למדינה ולעם ישראל.

לעידכונים וחדשות מהשטח בזמן אמת בקרו בעמוד החדשות ומאמרים שלנו או באחד מהעמודים שלנו ברשתות